Autoři

Naši autoři

Beer With Travel

Beer With Travel

Spisovatel

Beer with Travel, to je Honza a Vláďa, dva kamarádi od dětství, kteří milují vlaky, cestování a pivo. Projeli přes padesát zemí světa a o zážitcích z cest píší občas blog a sem tam knihu, vyrábí vlastní kolekci oblečení, dělají cestovatelský stand-up a právě dokončili dokumentární road movie Expedice Lenka.

Jedlíci na cestách

Jedlíci na cestách

Spisovatel

Průvodci Jarda a Tomáš cestují po světě a ochutnávají místní tradiční jídla.

Marie Šnajdrová

Marie Šnajdrová

Ilustrátorka, spisovatelka

Ilustrátorka, cestovatelka, hikerka, horská duše… Když zrovna nechodí po horách, maluje a nebo přednáší pro veřejnost o putování divočinou.

Petr Jan Juračka

Petr Jan Juračka

Spisovatel

Petr Jan Juračka má za sebou již tři úspěšné knižní tituly pojednávající o životě profesionálního fotografa a přírodovědce na cestách světem.

Pokáč

Pokáč

Písničkář, Skladatel

Písničkář a mistr slovních hříček.

Slávek Král

Slávek Král

Spisovatel

Slávek Král cestuje už 9 let, dal dvě cesty kolem světa stopem a na každém kontinentu strávil minimálně půl roku.

Stanislav Havlíček

Stanislav Havlíček

Spisovatel

Stanislav Havlíček (1973) je český farmaceut a účastník misí Lékařů bez hranic.

Tereza Maroušková

Tereza Maroušková

Spisovatel

Jízlivý pisálek, cynik, zhýralý marnotratník a věčný kverulant, nevděčník, násos, rouhač, potulný lovec ostudných zážitků, bojovník za práva matek „nematek“, zakladatel hnutí odloučení mozku od placenty, zplozenec socialismu, influencer pro chudé, nezvladatelná dcera, praktikující matka a vůbec obskurní existence.

Tony Danilov

Tony Danilov

Spisovatel

Tony Danilov příležitostně cestuje po světě a neustále zjišťuje, že o něm ani o životě neví zhola nic. Jeho talentem je dostávat se do průšvihů a někdy i z nich. Jeho příběhy mají příchuť (sebe)ironie a spánkové deprivace. Vypráví své trable z cest tak, abyste se jim aspoň vy mohli smát. Narodil se v Bělorusku, ale kvůli svíčkové konvertoval na Čecha.

Viktorka Rys

Viktorka Rys

Spisovatel

Cestuje nalehko, nízkonákladově a bez letadel. V rámci svého projektu Viktorčina Cesta tam přešla v roce 2015 karpatský oblouk ze Zlína do Banátu a v roce 2016 pokračovala z Banátu přes Balkán do Istanbulu.


Mladí autoři

Staňte se novým členem BWT Books
BWT Bros s.r.o.
U Hostavického potoka 17
198 00 Praha - Hostavice
IČO: 09898654
DIČ: CZ09898654
+420 777 823 881