O Knize Nasraná Máma

Jak přežít těhotenství? Fakt nevim! Dula vám jistě poradí, ať se soustředíte na pozitivní myšlení, roztomilé těhulky z klubu „šťastně až do smrti“ nasadí rozpačitý výraz a počastují vás přednáškou na téma zázrak početí, a gynekolog? Gynekolog tasí z rukávu letáček na lekci těhotenské jógy, poněvadž koho by nepovzbudilo exhibovat na podložce mezi jogíny s kýblem u huby. Něco vám prozradím. Pokud jste to nevěděli nebo vám to snad zatajili. Ne všechny rodičky frčí na růžové vlně osudového prozření, že právě těhotenství je to nejkrásnější, co může ženu v životě potkat. Zřejmě jediný způsob, jak s tím vším bojovat, je humor a vzájemné sdílení. Nechť se z pobliónu konečně rozezní žalozpěv ženy coby oběti reprodukce!

Tereza Maroušková

autorka blogu Nasraná Máma

Jízlivý pisálek, cynik, zhýralý marnotratník a věčný kverulant, nevděčník, násos, rouhač, potulný lovec ostudných zážitků, bojovník za práva matek „nematek“, zakladatel hnutí odloučení mozku od placenty, zplozenec socialismu, influencer pro chudé, nezvladatelná dcera, praktikující matka a vůbec obskurní existence.

nasranamama.cz
facebook.com/nasranamama
instagram.com/nasranamama

Nejedu v tom sama

Autor: Tereza Maroušková

Editor: Jana Karasová

Co-editor: Lenka Davidová

Jazyková korektura: Adéla Humhejová, Michala Květoňová

Obálka & ilustrace: Vojtěch Woody Troják

Sazba: Vladimír Maroušek

Kontaktujte nás

Chcete si objednat knihu, vydat svůj rukopis nebo se prostě jen na něco zeptat?
Tady jsou způsoby jak nás kontaktovat:
Kdo rád mluví, už nám volá. Pro lidi, co preferují psaní, nabízíme jednoduše zapamatovatelnou e-mailovou adresu a milovníci oficialit zajisté zvolí komunikaci pomocí datové schránky.

BWT BOOKS

Honza & Vláďa

BWT Bros s.r.o.
U Hostavického potoka 17
198 00 Praha - Hostavice
IČ: 09898654

+420 777 823 881
info@bwtbooks.cz
Datová schránka: twi9mw

Posílám...